Децата на Бред Пит очајни! Го молат да престане со ова - стравуваат дека ќе се повреди

Точка

11/07/2020

22:04

7.156

Големина на фонт

а а а

Бред Пит е прав љубител на адреналин и брзина, меѓутоа, од таа причина на неговите деца нималку не им е лесно.

Според странските медиуми, тие го молат да престане да вози мотор, за да не се повреди. Досега тоа не претставувало голем семеен проблем, но сега кога разбираат за што се работи - драмите се почести и знаат прилично да потраат.


„Децата баш се загрижени. Го молат татко им да престане пред да се повреди“, раскажал изворот, па додал: „Секако, тоа е доза адреналин. Сега не пие и живее мирен живот, но сака да го забрзува пулсот возејќи низ калифорниските кањони со голема брзина. Иако моторот е негова страст со години, тоа дури сега станува проблем, бидејќи децата претходно беа мали за да ја сфатат опасноста која тој ја крие“, заклучил изворот.
Спонзорирани линкови

Маркетинг