Беше најочекуваното бебе во Холивуд, а денес сите зборуваат за нејзиниот изглед

Точка

27/05/2020

22:42

5.535

Големина на фонт

а а а

Пред 14 години на свет дојде Шилох Џоли Пит, првото биолошко на дете Анџелина Џоли и Бред Пит.

Сите медиуми тој ден ја пренесоа веста дека се родило бебе со гени на двајцата најубави луѓе во Холивуд. Веднаш добила и восочна фигура, покрај фигурите на своите родители во музејот „Madame Tussauds“.


Многумина тие денови се прашувале како Шилох ќе изгледа кога ќе стане млада девојка, а денеска, на нејзиниот 14-ти роденден, сите зборуваат за нејзиниот изглед. Некои медиуми наведуваат дека Шилон е трансродово лице и дека веќе разговарала со експерти за својата трансформација во момче.


Наводно од мала инсистирала да ѝ се обраќаат во машки род, а самата си дала прекар Џон. Шолох за разлика од нејзините врснички од Инстаграм, не користи шминка, не носи фустани и има кратка коса. Иако Џоли и Пит јавно не зборувале на оваа тема, наводно сосема ја поддржуваат Шилох во нејзиниот избор. 
Спонзорирани линкови

Маркетинг