Колку време ви е потребно да ја воочите мачката на фотографијата?

Точка

20/05/2020

16:05

5.354

Големина на фонт

а а а

Стотици луѓе на Твитер се фаќаат за глава откако ќе ја воочат мачката на оваа фотографија.

Фотографијата вчера се појави на Твитер откако профилот посветен на мачките беше преземен од Инстаграм корисничката filochick05.

„Вчера ја загубив мачката и потоа ја најдов како гледа во мене“, стои во описот на објавата, а многумина 'полуделе' кога сфатиле каде седела мачката.

Агнус е удобно сместена над фрижидерот и стана интернет ѕвезда.
Спонзорирани линкови

Маркетинг