Енди Гарсија е вистински шармер и на 63 години – дали би го препознале денес?

Точка

22/02/2020

14:49

4.804

Големина на фонт

а а а

Холивудскиот актер Енди Гарсија има 63 години, но и покрај фактот што сè поретко го гледаме на филмското платно, тој и понатаму се држи до својот препознатлив и шармантен изглед.

Актерот некогаш важеше за голем шармер, а ни сега, во седмата деценија, не може да му се одземе оваа “титула”. Гарсија зад себе има богата актерска кариера, а многумина се прашуваат како денес изгледа славниот Енди. 


Тој неодамна бил фотографиран на аеродромот во Лос Анџелес, а на себе носел лежерна облека со усогласени бои и детали како очила за сонце и шешир.


Енди иако не бил упадлив во однос на другите патници на аеродромот, неговото лице е повеќе од препознатливо. Веројатно ќе се сложите дека славниот актер и денес изгледа негувано и е во добра форма, а сè уште го поседува и она добро познато држење на големиот холивудски фраер.
Спонзорирани линкови

Маркетинг