„Викај ме Меган!“ - Меган Маркл објави видео кое никој досега не го видел!

Кармин

14/02/2020

19:10

3.544

Големина на фонт

а а а

Меган Маркл објавила дел од видео кое публиката никогаш порано не го видела.

Станува збор за дел од интервјуто кое го даде пред неколку месеци за магазинот „Вог“.

Меган Маркл на Инстаграм објавила дел од разговорот со уредникот Едвард Енинфул.

„Ме интересираше дали можеш да ми помогнеш околу една добротворна организација, а покрај тоа да испиеме и чај“, на што уредникот рекол: „Се сеќавам кога влегов во Кенсигтонската палата, бев многу возбуден и реков 'војвотке, чест ми е', а ти ми рече 'викај ме Меган'“.

View this post on Instagram

Earlier today @edward_enninful, the Editor in Chief of @britishvogue shared: “#ForcesForChange, guest edited by The Duchess of Sussex @SussexRoyal, was our fastest-selling issue in the history of #BritishVogue ( sold out in 10 days) and the biggest-selling issue of the past decade. I can't wait to see what 2020 has in store...” • To celebrate, we wanted to share this never before seen video behind the scenes with Edward and The Duchess of Sussex on the creation of this special issue. Please note, this was filmed last August in London. Congratulations to all of those who took part in the 2019 September issue, and huge thanks to those who supported and helped make this a success! Video credit: Directed by @kloss_films Copyright @sussexroyal

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Во септемврискиот број, Меган Маркл беше првата личност во историјата која ја преземала уредничката улога за содржините на “Вог“ тој месец.

„Имаш уредничко око. Никогаш не сум видел такво нешто. Беше многу темелна, отпочеток-докрај, вели Едвард на видеото.

Погледнете го останатиот дел од разговорот.


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk