Енрике и Ана ги споделија првите фотографии од нивното бебе: „Преслатко“

Кармин

14/02/2020

15:00

1.643

Големина на фонт

а а а

Енрике Иглесиас и поранешната тенисерка Ана Курникова станаа родители на преслатко девојче. Иако веќе со денови се шпекулираше дека пејачот го добил третото дете, дури сега стигна официјалната потврда.

Николас и Луси добија мала сестричка!

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

„Енрике и Ана го добија своето трето дете на 30-ти јануари“, објавил Енрике на својот Инстаграм профил.

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on

Енрике исто така на својот Инстаграм профил објавил фотографија на која неговата ќерка ја држи, а насмеаната Ана објавила две фотографии, една на која новороденчето лежи на неа додека Енрике ѝ го бакнува челото и друга на која е сама со нејзината ќерка.

View this post on Instagram

01.30.2020

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk