Плејбој објави провокативна фотографија од Памела Андерсон од 1991-ва година - изгледа како божица

Супермен

14/02/2020

12:16

2.296

Големина на фонт

а а а

Официјалниот Инстаграм профил на Плејбој објави фотографија од Памела Андерсон од 1991-ва година.

Најпознатата Плејбој зајачица има најмногу Плејбој насловни страници во кариерата, а обожувањето на Памела почнало во 1990-та година.

Фотографијата на која се сетила екипата од култниот магазин ја направил Стефен Вејд.

Памела на фотографијата носи бел корсет со црвени срциња и бели чорапи. Фотографијата ги воодушевила нејзините овожаватели на Инстаграм и ја лајкнале речиси 65.000 корисници.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk