Никогаш поголеми “топки“ за голф: Без срам ги покажала голите гради, но не му пречела на шампионот...

Точка

11/02/2020

18:36

13.176

Големина на фонт

а а а

Оваа љубителка на голф успеала да им ја украде славата на учесниците на еден настан така што целосно ги покажала своите гради на трибините.

Атрактивната дама не се грижела за тоа што била опколена со машка популација и исто така не усепала да му биде пречка на Веб Симпсон да триумфира на Финикс опен во Аризона.

Оваа девојка по нејзиниот “гест“ добила громогласен аплауз од публиката, а нам ни останува само оваа снимка во која не можеме ништо друго да правиме освен да уживаме во поубавата страна на голфот.

Погледнете го видеото:
Спонзорирани линкови

Маркетинг