Верува во љубов на прв поглед и не може да живее без појадок: Директорката на УЈП одговори на “30 прашања со”

Точка

24/01/2020

15:57

4.500

Големина на фонт

а а а

Директорката на УЈП, Сања Лукаревска, е дел од новото издание на “30 прашања со”. По примерот на Оливер Спасовски, Мила Царовска, Радмила Шеќеринска и Костадин Костадинов, овој пат директорката на УЈП одговори на 30 секојдневни прашања поврзани со работата и приватниот живот.

Нов Зеланд е земјата која сака да ја посети, јаде сè освен полнети пиперки, не може да живее без појадок и супермоќта која би сакала да ја поседува е да пронајде лек за сите болести.  

На кој филм има плачено, кога била најсреќна во животот, најголема предрасуда за УЈП и многу друго, дознајте од видеото во продолжение:
Спонзорирани линкови

Маркетинг