Фатени на дело: Пејачката страсно се бакнувала со својот колега среде улица, повеќе не можат да ја кријат љубовта

Супермен

19/11/2019

18:15

7.321

Големина на фонт

а а а

Пред само неколку недели се пишуваше за тоа дека пејачката Камила Кабело (22) и нејизниот колега Шон Мендез (21) се во љубовна врска.

Пејачот на својот Инстаграм профил го избришал видеото на кое парот се бакнува, а тоа многумина го протолкувале како знак дека нешто меѓу нив двајца не е во ред. Сепак, најновите папарацо фотографии покажуваат дека нивната љубов цвета.

Младиот пар е фотографиран среде улица кај некој ресторан во Санта Моника каде што биле на романтична вечера, а колку уживале во нивните заеднички моменти покажуваат фотографиите на кои парот страсно се бакнува.


Иако на улица не биле сами, Шон не го спречило тоа да ја прегрне Камила и да почне да ја бакнува.

Иако Шон и Камила се пријатели од 2014-та година сепак љубовните искри почнале да се покажуваат во месец јули, оваа година на снимањето на нивниот заеднички хит, песната “Senorita“, а токму во тоа време Камила раскинала со 32-годишниот Јутјубер Метју Хасеј.


Иако оттогаш биле гледани често заедно, гласините за љубовната врска службено се потврдени неодамна.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk