Ова е навивачката која ги покажа голите гради на трибините - Бразилката е вистинска секс бомба

Супермен

14/11/2019

17:00

3.560

Големина на фонт

а а а

Можете да го погледнте нејзиниот Инстаграм профил и да се уверите самите во нејзиниот сексапил и привлечност.

Една бразилска навивачка неодамна привлече внимание во светската јавност која среде натпревар ја соблече маицата на трибините и ги покажа своите голи гради.

Не мораше да помине долго време за да се открие нејзиниот идентитет - станува збор за тамошен топ мдел и ди џеј.

Оваа атрактивна русокоса е голема навивачка на Гремио, а својот атрактивен изглед искористи да го промовира на еден од натпреварите.

Погледнете ги фотографиите и уверете се во нејзиниот сексапилен изглед:

View this post on Instagram

Obs. Por baixo da tarja ela não estava nua

A post shared by O Cretino® (@ocretino) on

View this post on Instagram

Ensaio @musaspordanielquadros 😍🙌🏻

A post shared by Maikelly Mühl (@maikelly.muhl) on

View this post on Instagram

Ela é ousada 😍 @musas_by_danielquadros

A post shared by Maikelly Mühl (@maikelly.muhl) on


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk