Кристина Мандарина ги покажа сите атрибути во сексапилна свилена ноќница

Супермен

14/11/2019

23:11

7.495

Големина на фонт

а а а

Кристина Мандарина вчера ги извадила плетенките по кои со недели беше препознатлива и на своите обожаватели им најави дека наскоро ќе започне кариера како Јутјуберка.

Згодната продавачка на мандарини, после посетата на фризерскиот салон одлучила да им ја разбуди фантазијата на своите следачи на Инстаграм и објавила фотографија кој ги воодушевила.

Позирала на кауч во свилена сексапилна ноќница и го покажала бујното деколте и голите нозе.

Кристина собрала 2.000 лајкови за само неколку часа, а многумина ѝ забележале зошто не објавува почесто вакви фотографии.

Кристина Мандарина стана славна пред два месеци, кога фотографиите од неа додека продава мандарини ги преплавија медиумите и социјалните мрежи.

Оттогаш на Инстаграм ја следат 56.000 луѓе.

View this post on Instagram

🍊Liker od🍊🍊

A post shared by 🔱 KRISTINA PENAVA 🔱 (@lareina1134) on


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk