Сексапил и префинета елеганција: Каролина Гочева повторно покажа како треба да се носи кусо здолниште

Кармин

08/11/2019

13:12

5.509

Големина на фонт

а а а

Поп пејачката Каролина Гочева е позната по елегантниот и префинет стил кој воедно е и многу сексапилен и знае да ги привлече машките погледи.

Таа постојано докажува дека е една од најстилизираните дами на македонската јавна сцена, а нејзиниот Инстаграм профил е преполн со модни фотографии за секое годишно време и прилика. 

Овој пат, Каролина за потребите на фотосесијата носела кусо здолниште и сако од твид, нежна бела кошула и беж чизми до колена, а во фокус се ставени нејзините витки и долги нозе.


Набрзо по објавата на ваквите фотографии кои изгледаат светски, започнале да се нижат позитивните критики во коментари. Голем број следбеници напишале дека таа е прекрасна како и секогаш и дека изгледа многу подобро од двојно помладите девојки од неа.


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk