Исфрлила една намирница од исхраната и верува дека поради тоа ќе остане бремена: Иако ѝ рекле дека е неплодна, верува во чуда и во оваа диета

Кармин

06/09/2019

19:09

5.866

Големина на фонт

а а а

Џеси Џеј вежба со Соња Морес, експерт за боречки вештини, која со помош на програма за вежби, ја подготвува пејачката за нејзината турнеја.

„Носам бело за да изгледам малку потемно“, напишала покрај фотографија.

View this post on Instagram

I wear white so I look kinda tanned ?

A post shared by J E S S I E . J (@jessiej) on

Се гледа дека напорно работела во теретана, за да покаже извајани стомачни мускули.

Пејачката стриктно се држи до суперздрава веганска исхрана, која подразбира да не јаде месо, а специјално е прилагодена за жени кои сакаат да останата бремени.

View this post on Instagram

Essex girl

A post shared by J E S S I E . J (@jessiej) on

„Отсекогаш бев отворена и искрена. Пред четири ипол години дијагностицирана ми е болест која сè ми искомплицира. Ми беше кажано дека нема да можам да имам деца, но јас не верувам во тоа. Јас верувам во чуда. Не се откажав“, рекла Џеси.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk