Четириесетгодишен маж нападнат на Партизанска

Макфакс

25/08/2019

17:21

1.717

Големина на фонт

а а а

Четириесетгодишен скопјанец пријавил дека синоќа на булеварот „Партизански одреди” бил физички нападнат од страна на неколку лица.

МВР јавува дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Сличен напад се случил вчера и на на булеварот „К.Ј. Питу“, кога 40-годишен Скопјанец пријавил дека бил физички нападнат од неколку лица.Спонзорирани линкови

Маркетинг