Сексапилната гола “црна пантерка“ се изгуби во пустина: Нејзината облека не е на видик

Супермен

13/06/2019

20:10

5.788

Големина на фонт

а а а

Ова е провокативното издание на славната манекенка за потребите на јулското британско издание на списанието „Vogue“.

Славната британска манекенка Наоми Кембел (49) и во петтата деценија од нејзиниот живот е вистинска секс бомба. „Црната пантерка“ како што многумина ја нарекуваат, се пофалила на Инстаграм каква линија на тело има и тоа на повеќе од провокативен начин.

Наоми позирала гола во кениската пустина и ги истакнала своите атрибути, пред сè нозете и задникот. На фотографијата изгледа како да се “изгубила“. Секако облеката не била на видик. Тоа што е сигурно е тоа што Кембел во ова издание, жаргонски кажано била “врела“.

Погледнете ја фотографијата на Наоми Кембел во пустина:
Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk