Ким Кардашијан открива: Кое несекојдневно име му го дадоа на нивното четврто дете

Точка

18/05/2019

16:22

3.007

Големина на фонт

а а а

Ким и Кајне неодамна станаа родители по четврти пат. Сурогат мајката на свет донесе момче, а сега јавно е објавено неговото име.

Ким се огласи преку нејзината платформа на социјалните мрежи и откри дека нејзиниот син го добил името Псалм.


Кардашијанката исто така објави фотографија од својот наследник која ѝ ја испратил Кајне Вест преку порака.

„Псалм Вест“ – напишала Ким Кардашијан.

Еве ја фотографијата:


Да ве потсетиме дека Ким и Кајне имаат уште три деца, ќерките Норт (5) и Чикаго (1) и синот Сејнт (3).
Спонзорирани линкови

Маркетинг