Манекенката позирала во минијатурно бикини: Кога се свртела - сите гледале во нејзиниот задник

Точка

29/01/2019

14:08

11.245

Големина на фонт

а а а

Познатата манекенка направила нов сет фотографии со кои привлекла големо внимание.

Деми Роуз на плажа во Мексико позирала во минијатурен костим за капење, кој нејзините облини ги истакнал во прв план. 

Таа облекла костим за капење со танга, што привлекло посебно внимание кога се завртела и го покажала задникот, а нејзините фотографии можете да ги погледнете во продолжение.
Спонзорирани линкови

Маркетинг