Девојчето кое со денови се водеше за исчезнато се вратило дома

Макфакс

09/11/2018

10:26

4.169

Големина на фонт

а а а

Петнаесетгодишната Викторија Настевска од селото Суводол се вратила дома, соопшти полицијата.

Мајката на девојчето вчера во полициската станица пријавила дека таа е на безбедно.

Родителите една недела ја бараа Викторија, а јавноста споделуваше фотографии по веста дека таа последен пат била видена минатиот петок пред средното медицинско училиште во Битола, каде што учи.Спонзорирани линкови

Маркетинг