Ким Кардашијан потполно гола позираше за секс магазинот Richardson

Точка

20/10/2018

13:32

13.303

Големина на фонт

а а а

Ким Кардашијан осамна потполно гола на насловната страница на магазинот Richardson, кој е всушност магазин со сексуална содржина.

Фотографиите ги сними познатиот фотограф Стивен Клајн, а тие се инспирирани од класикот, анимираниот филм "Perfect Blue" од јапонскиот режисер Сатоши Кона.


На фотографијата од насловната страна носи само бели гаќички, додека на другата фотографија клечи во када покажувајќи го задникот. 


Претходно оваа недела Ким ја налути јавноста со фотографиите на кои гола рекламира сенки за очи.
Спонзорирани линкови

Маркетинг