Поранешната сопруга на некогашниот играч на Јуве позираше гола: Атрактивната Бугарка ќе ве остави без здив

Точка

14/06/2017

20:01

25.056

Големина на фонт

а а а

Николета Лозанова ги воодушеви своите обожаватели со нова „жешка“ фотографија.

Бугарската манекенка Николета Лозанова (29) често знае да ги воодушеви своите обожаватели со атрактивни фотографии на Инстаграм, или со пикантерии од приватниот живот.

Така беше и додеа беше во брак со Валери Божинов, некогашниот играч на Јувентус, Манчестер Сити, Фиорентина и Партизан. Потоа, се најде во центарот на вниманието додека се зборуваше за нејзината врска со Кристијано Роналдо, а наводно имала и романса со тенисерот Григор Димитров додека тој бил во врска со Марија Шарапова, што довело до нивното раскинување.


Николета „крена прашина“ и во последните неколку дена, откако објави провокативна фотографија на која позира целосно гола покрај базен.

Во продолжение погледнете уште неколку од нејзините „жешки“ фотографии и уживајте во глетката...Спонзорирани линкови

Маркетинг