Вознемирувачко видео: Без милост во Украина застрелале жена на сред улица!

Точка

20/02/2014

11:11

7.913

Големина на фонт

а а а

Еден од најстрашните инциденти се случил пред зградата на службата за безбедност.

За време на судирите помеѓу полицијата и демонстрантите во Киев до сега починале 26 лица, а повредени се повеќе од 800.

Еден од најстрашните инциденти се случил пред зградата на службата за безбедност која била мета на непрестани истрели.

Во видеото се прикажува крвавото тело на една жена, која ја погодиле со куршуми, и сега е тешко повредена.

Демонстрантите, но и полицијата нервозно ја чекаат ноќта. По драматичните конфликти во вторникот, стравуваат дека вечерва може да дојде до уште пожестоки престрелки во Киев. Силите за безбедност од целта земја ја започнаа "антитерористичката" операција.

Предупредуваме дека сцените во видеото можат да ве вознемират:Спонзорирани линкови

Маркетинг