Водител сакал да направи "селфи" со колешката, па паднал од столот: Нејзината реакција ги изненади сите!

Точка

11/10/2018

11:58

5.090

Големина на фонт

а а а

Водителот на Fox News, Рејмонд Ајоро стана хит на Интернет откако се обиде да направи "селфи" со својата колешка, водителката Лаура Инграм.

Рејмонд додека фотографирал паднал од столот во студиото, а реакцијата на неговата колешка ги изненади сите. Имено, тие донеле пиво во студио со цел да наздрават за номинацијата на Брет Кавано за претседател на Врховниот суд во САД, а тоа Ајоро сакаше да го овековечи со фотографија. 


Во тој момент тој паднал од столот, а неговата колешка само продолжила да ги води вестите.

Поради тоа се најде на мета на критичарите, но подоцна на Твитер објави дека всушност стануваше збор за шега.Спонзорирани линкови

Маркетинг