АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
11
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
   
НАЈНОВИ | НАЈЧИТАНИ
ВЕСТИ ДЕНЕС (0)
Доколку не се промени ништо во наредните 2 седмици, Хилари Клинтон е нова претседателка на САД
"AP" наведува дека Клинтон била подобра во две од три дебати од кандидатот на републиканците Доналд Трамп, и дека води во многу анкети во повеќето неопределени држави.
Прочитај повеќе >>

ЕКОНОМИЈА
Преземете бесплатини 50 евра и тргувајте со акциите на Ауди
СИРИЈА
Русите признаа: За жал, војната во Сирија нема наскоро да заврши...
АНГЛИЈА
Пронајден е убиецот на 13-годишното девојче после 38 години, но никогаш нема да му биде пресудено за злосторството
ЗАНИМЛИВОСТИ
Дали знаете зошто не треба да се смеете на фотографијата за пасош?
СЕЛЕБРИТИ
Алкохолот и дрогата го уништиле: Погледнете како изгледа денес познатиот актер
СКОПЈЕ
Скопјанец незаконски произведувал и препродавал масло од канабис
СВЕТ
Перење на мозоци: Погледнете како се радува џихадист откако ќе дознае дека ќе биде испратен на разнесување
РУСИЈА
Новиот руски хеликоптер е ноќна мора за тенковите: Загриженоста во НАТО расте...
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА | РЕГИОН | СВЕТ    •    НАЈНОВИ | НАЈЧИТАНИ
ВМРО-ДПМНЕ: Изјавите на Јанева дека во СЈО нема непотизам се потценување на граѓаните
Последната изјава на Катица Јанева дека вработувањето на нејзиниот внук во Специјалното јавно обвинителство не претставува непотизам е врв на нејзиното потценување на граѓаните и лицемерие кон принципите за транспаретност и за праведно работење, изјави во понеделникот членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски.
ДИЈАСПОРА
ДИК: Дијаспората ќе може да се пријави за гласање на изборите до 11-ти ноември
ПОЛИТИКА
Заев на денот на ОН: Македонија ќе ја развиеме, децата ќе ни живеат тука
РЕГИОН
Мустафа: Заедницата на српски општини ќе биде формирана
ПОЛСКА
Полска сака да ги смени челниците на институциите на ЕУ
ВАЛОНИЈА
Валонија тврди дека не е можно да се почитува ултиматумот на ЕУ за CETA
СПОРТ НАЈНОВИ | НАЈЧИТАНИ
Конте: Фудбалерите подготвуваат роденденски подарок за Роман Абрамович
Антонио Конте смета дека дербито со Манчестер Јунајтед доаѓа во вистински момент за неговата екипа, па оптимистички го дочекува својот прв дуел со големиот рива...
ЖИВОТ
ДИЗАЈН
Дрвените перголи се еден од најубавите детали во просторот!
ЗДРАВЈЕ И ДИЕТИ
Со помош на овие три намирници Клои успеала да ослабе 20 килограми и да го промени својот личен опис
МОДА И УБАВИНА
Од ова сега се срамат: Вака изгледале ѕвездите пред ангажираат стилисти
ПАТУВАЊЕ
Ова е најдождливото место на нашата планета
Верувале или не, но на светот постои едно место кое според сите статистики е најдождливото место на светот. Не, оваа статија не е посветена на Лондон, туку на М...
ШОУ БИЗНИС  
Цел свет се смее: Том Круз ги исмеа своите легендарни улоги
Гостувајќи кај познатиот комичар Џејмс Корден, холивудскиот актер се согласи да направи пародија од своите најдобри улоги.
 
Кејт Мидлтон е повторно бремена: Пристигнува третото бебе во кралското семејство
Протече снимка: Дали се ова маскираните ограбувачи кои ја нападнаа Ким Кардашијан?
Најмладата ќерка на Деми Мур и Брус Вилис провоцира: Талула ги покажала голите гради на Инстаграм
Љубовта победува сè: Српската мисица води борба за живот, а потегот на нејзиниот сопруг ќе ве расплаче
АВТОМОБИЛИ
Воланот во рацете на компјутерот: Автомобилите на Тесла ќе бидат целосно автономни
ЗАБАВА
Снимен е змеј над планина во Кина: Дали ова е доказ за постоењето на ова митско суштество на Земјата?
ЕРОТИКА
Отишле во интернет-кафе и пред сите присутни имале див секс!
Новиот стан на Џорџ и Амал Клуни
Еден од најпознатите парови на светот, шармантниот Џорџ Клуни и неговата уште пошармантна сопруга, Амал, одлучиле да купат нов стан во срцето на "Големото јабол...

Прочитај повеќе >>
НЕОДОЛИВО И ВКУСНО
Вака се прави најдобриот топол сендвич со сланина
ЗДРАВЈЕ
Доволно е само да ги погледнете стапалата за да дознаете дали имате здравствен проблем!
КОЛЕКЦИИ
Совршениот мал црн фустан е тука: Дали може да погодите чиј потпис стои зад оваа креација?
ИНТЕРВЈУ СИТЕ ИНТЕРВЈУА
Интервју со Ване Крстевски, архитект во КераПро: Архитектите го олеснуваат процесот на реновирање и заштедуваат време и пари
Во последно време луѓето сè повеќе им го доверуваат реновирањето на своите домови, деловни простории на овластени архитекти. Од архитектот добиваат скица з...
НАЈЧИТАНИ 24чaса | 7дена | 30дена

Перење на мозоци: Погледнете како се радува џихадист откако ќе дознае дека ќе биде испратен на разнесување
На интернет се појави пропагандна снимка на Исламската држава која што прикажува еден џихадист и нег...
РУСИЈА
Британците го промениле мислењето: Рускиот носач на авиони е импресивен! Ние немаме таков
СЕЛЕБРИТИ
Алкохолот и дрогата го уништиле: Погледнете како изгледа денес познатиот актер
РУСИЈА
Новиот руски хеликоптер е ноќна мора за тенковите: Загриженоста во НАТО расте...
АНГЛИЈА
Пронајден е убиецот на 13-годишното девојче после 38 години, но никогаш нема да му биде пресудено за злосторството

ВИДЕО
23 примери на мачки кои не се плашат и од најголемите предатори
Доживеал срцев удар по 24 испиени Red Bull пијалоци (+18)
Фамилијата која живее со 11 големи кафеави мечки

ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ

ФОТО
Фотосесија од голи танчери низ њујоршките улици
30 причини зошто никогаш нема да се врати машката мода од 70-те!
Магијата на Јапонија низ улична фотографија

ПЛАНЕТА

Чудни суштества откриени во најдлабоките бразди на пацифичкиот океан
Истражувачите покрај западниот американски брег пронашле околу 500 нови дупки од кои истекува метан ...
НАУКА
НАСА признава: Некој ја презеде контролата над нашето летало, добивме пораки на непознат јазик
ЗЕМЈА
Научниците се плашат од најлошото: Коралниот гребен умира...
НАУКА
Инцидент на Марс: Прекинат е сигналот, дали сондата е уништена?

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ
СОЦИЈАЛНИ МРЕЖИ
Бени Шаќири и јавно ја навреди хуманоста на Боки 13: Боки 13 пак врати со културен одговор!
НЕОЧЕКУВАНО
Еве како изгледаат порно ѕвездите кога не се на работа
СВЕТ
Мојот татко ми вбризга шприц со крв заразена со ХИВ: Имам СИДА, а сега дознав зошто го направи тоа
ПОЛИТИКА
ВИДЕО: Отвори, отвори! Погледнете како Катица Јанева влезе во МВР!
 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2016 Контакт    Маркетинг   Импресум