Бизнис лига на Македонија: Водителот доби топка по глава!

Точка

15/05/2018

23:19

7.532

Големина на фонт

а а а

"Првиот натпревар беше многу тензичен", вака започна интервјуто за фудбалскиот натпревар помеѓу Телеком и Систина.

Она што беше навистина неочекувано е тоа што за време на интервјуто некој од спортистите ненамерно го удри водителот со топка по главата. Водителот беше затечен, а од ударот со топката доби мала вртоглавица.

"Ама во статива удри"-беше изговорот на еден од фудблерите. Останатите во салата дотрчаа за да му излезат во пресрет на водителот.
Спонзорирани линкови

Маркетинг