Убавата Хајди на 44 години целосно гола, а "акцентот паднал" на нејзиниот задник

Точка

17/11/2017

16:27

11.866

Големина на фонт

а а а

Една фотографија е сосема доволна за Хајди да покаже зошто и натаму важи за една од најпосакуваните жени на светот.

Светски познатиот фотомодел од Германија, Хајди Клум, во својата 44-та година покажала со што располага и со само една фотографија ја разбудила имагинацијата на мажите ширум светот. 

Хајди своите фанови на Инстаграм ги почестила со фотографија од плажа, на која ужива целосно гола, а акцентот е на нејзиниот задник, на кој немала баш ништо, освен сончевите зраци. 


Хајди со фотографијата предизвикала лавина од коментари од фановите, кои биле воодушевени од нејзината позадина, па ја споредувале со различни овошки - лубеница, праска... 

Меѓутоа, ова не е прв пат манекенката да се фотографира во вакво провокативно издание. 

Таа дури објавила и книга со свои секси фотографии и покажала дека нудизмот е составен дел од нејзината работа.Спонзорирани линкови

Маркетинг