Запознајте ја Никола Ан Пелц, неверојатно сексипилната 22 годишна русокоса од "Transformers"

Точка

11/08/2017

19:28

8.854

Големина на фонт

а а а

Можеби веќе ја знаете од телевизиската серија "Bates Motel" или пак сте ја виделе во "Transformers: Age of Extinction" - ако сте фан на лоши филмови..

Таа се претвори во една од најжешките работи на Инстаграм овие денови, а на неодамнешната прошетка на јахта постираше купишта атрактивни фотографии од себе од кои машката популација се уште се опоравува. 

Иако нејзиниот Инстаграм профил е преплавен со прекрасни фотографии, нашите омилени се оние кои содржат попровокативна содржина - бикини. Блаженото лице на Пелц е се што ќе ви се "мота во глава" остатокот од ова попладне, ви ветуваме.
Спонзорирани линкови

Маркетинг