Плејбој ја прогласи Лиза Кеи за "плејбој зајачица за месец Август" - еве зошто

Точка

07/08/2017

20:34

12.684

Големина на фонт

а а а

Синоока и деликатна, русинката Лиза Кеи повторно прогласена за девојка на месецот од Плејбој.

Нејзината мајка, типична русинка, веднаш искоментирала "А што ако не можеш да си го најдеш принцот на бел коњ поради тоа што се појавуваш во Плејбој?" - на што Лиза одговорила - "Ќе преживеам и вака."

Темпераментна и палава, Лиза ќе ве остави без здив .. или воопшто нема да ве остави, неизлегувајќи ви од глава со денови, па... внимателно. 

Порано била балерина, а сега има аспирации кон архитектурата, но се занимава како модел уште од свои 17 години. Себе се опишува како "забавна, секси, сакрастична" - одличен микс за млада девојка, не? А што прави да се чувствува секси? " Чистата коса, нова, елегантна долна облека и секако тие очи кои ме гледаат додека скокам наоколу облечена во неа."

Па момци, уживајте.Спонзорирани линкови

Маркетинг