Кога сопругот се враќа порано од работа: Љубовникот како од мајка роден се сокрил на покрив

Точка

18/03/2017

16:11

7.863

Големина на фонт

а а а

Голиот најверојатно бил во "акција" со неверната жена кога во моментот ненадејно се појавил нејзиниот сопруг. Немал друг избор освен да се качи гол на покрив од зградата..


Уребесното видео доаѓа од Франција. Љубовникот најверојатно бил понесен уживајќи во "забранетото овошје" со туѓа жена. Среќа, за да не го извлече поделебиот крај, успеал во последен момент да побегне на покривот од зградата како од мајка роден, а оваа ситуација ја искористил соседот кој, се разбира, го снимил и го објавил видеото на социјалните мрежи.Спонзорирани линкови

Маркетинг