Тесно на раб да пукне! Вака сопственичката на најубавата позадина оди на состанок со момчето

Точка

17/03/2017

22:00

8.757

Големина на фонт

а а а

Славната латино дива Џенифер Лопез (47) ужива во својата нова љубов со Алекс Родригез. Таа неодамна била видена во Мајами како совршено дотерана заминала на романтична вечера со своето момче.


Џенифер се одлучила за екстремно тесен бел фустан кој бил и краток и со длабок шлиц. Така, славната пејачка ги открила витките нозе, а за малку ќе ја покажела и својата раскошна позадина по која е надалеку позната.


Во меѓувреме, 41 – годишниот Алекс веќе ги запознал децата на неговата љубена, а нивниот план бил близнаците да ги запознаат и со неговите деца.
Спонзорирани линкови

Маркетинг