Нов скандал: Се продава секс снимка од некогашната тинејџерска ѕвезда

Точка

14/03/2017

17:10

6.882

Големина на фонт

а а а

Протекла секс снимка од Миша Бартон, која сега ја продава анонимна личност. Холивудскиот „дилер“ на вакви снимки тврди дека за купувањето на истата се заинтересирани големи имиња како YouPorn.com.

Проблематичната актерка Миша Бартон (31) повторно се најде во центарот на скандал. Пред неколку месеци, ѕвездата на некогашната хит серија 'O.C.' завршила на психијатрија откако на тераса врескала дека доаѓа крај на светот.


Сега, протекла нејзина секс снимка чија почетна цена е 500.000 долари. Холивудскиот „дилер“ на вакви снимки, Кевин Блат, го добил ова видео од анонимна личност.

„За купување на снимката се заинтересирани големи имиња како YouPorn.com, RedTube.com и Porn.com“, рекол тој.

Блат е сосема сигурен дека на снимката е Миша и рекол дека носи сива наметка, а со мажот кој носел црна маица, менувала разни пози на брачен кревет.


„Ова е последното нешто што ѝ треба на Миша моментално во нејзиниот живот, таа поминува низ тежок период“, рекле нејзините пријатели.


Спонзорирани линкови

Маркетинг

Whoops, looks like something went wrong.