Скандал на аеродром: Член на познатиот "бој-бенд" уапсен поради насилство

Точка

06/03/2017

16:16

4.567

Големина на фонт

а а а

Членот на "One Direction", Луис Томлинсон, бил уапсен во Лос Анџелес по тепачка во која учествувал заедно со својата девојка.

Имено, Луис и неговата партнерка Еленор Калдер, биле на аеродром кога биле обиколени од папараци и фанови на бендот. Томлинсон фрлил еден од фотографите на под, поради што и бил уапсен.


Неговата девојка се степала со друга девојка, која го снимала инцидентот.


Пејачот бил спроведен во затвор во Лос Анџелес, и обвинет е за физички напад. Неговата PR служба кратко соопштила дека ја бранел својата девојка, која била "нападната од сите страни".


Погледнете како изгледало сето тоа.Спонзорирани линкови

Маркетинг