Фчерашни Новости ексклузивно во штабот на ДУИ

Точка

03/03/2017

12:13

8.677

Големина на фонт

а а а

Ексклузивно: „Фчерашни новости“ влезе во штабот на ДУИ. Екипата истражуваше и за тоа зошто пред еден македонски затвор има шатори. Скандалозно: Каде отиде Борис Сарафов?

Следува 15-тата епизода од втората сезона на „Фчерашни новости“. Екипата на најдобрата забавно-сатирична емсија на телевизија, титула сега потврдена и со Златна бубамара, повторно подготви одлична епизода.

Имајќи предвид каква недела имавме, може и да претпоставите какво издание ве чека во недела, 19:10 часот на „Телма“ телевизија.

Останете чекор зад сите и не ги пропуштајте новите „Фчерашни новости“.Спонзорирани линкови

Маркетинг

Whoops, looks like something went wrong.