„Канал 5“ и „Телма“ се спојуваат

Точка

03/03/2017

10:18

6.178

Големина на фонт

а а а

Оваа сабота ве очекува уште едно одлично издание на најгледаното ток-шоу во земјава, „Еден на Еден“. И овој пат, многу гости, многу анегдоти и многу смеење.

Жаре ги угости популарните водители од утринските програми: Милена Антовска и Роберт Јанков од „Канал 5“, како и Марко Марк и Елена Вишка од „Телма“.

Водителите ќе играат безобразни карти, ќе пејат караоке, ќе има одлично шоу.
Плус, Суперхикс ќе го промовираат својот нов албум, а Жаре и екипата ќе направат падобрански скок од авион!

Бидете пред телевизорите и оваа сабота во 19 и 15 часот на телевизија „Телма“.Спонзорирани линкови

Маркетинг

Whoops, looks like something went wrong.