Стотина фанови на „Фчерашни новости“ помогнаа епизодата 14 да биде една од најинтересните до сега

Точка

28/02/2017

11:01

2.526

Големина на фонт

а а а

. Со актерите и статистите кои ја придружуваа екипата, беа снимени неколку скечови кои ќе ви покажат, меѓу другото, зошто нов бран на мигранти решија спасот да го најдат во Македонија.

Во оваа епизода се враќа и лидерот на Неопределените, а како специјален гостин по повод Прочка, во студиото беше угостен и Отец Пимен.

Доколку сте ја пропуштиле, последната епизода на „Фчерашни новости“ веќе е на „Јутјуб“.Спонзорирани линкови

Маркетинг

Whoops, looks like something went wrong.