Атанас и Тино се исплукаа сред „Еден на Еден“!

Точка

17/02/2017

10:12

3.859

Големина на фонт

а а а

Уште една одлична епизода од најгледаното ток-шоу во Македонија, „Еден на Еден“. Овој пат гости се едни од најдобрите млади актери, Атанас и Тино или Тино и Атанас ако повеќе така ви одговара...

Момчињата кои за кратко време станаа омилени на театарската публика, беа гости на Жаре и раскажаа за своите почетоци, за дружбата со повозрасните актери, за тоа како стигнале да ја водат „Златна Бубамара“ и уште многу, многу други интересни анегдоти.

Оваа сабота бидете на „Телма“ во 19 и 15 часот. Погледнете ја најавата:Спонзорирани линкови

Маркетинг