Овие повторни собири на славни актерски екипи ќе ве разнежнат

Точка

16/02/2017

21:24

3.355

Големина на фонт

а а а

Кога актерската екипа на омилениот филм или телевизиска серија повторно ќе се собере после многу години по завршувањето на снимањето, фановите не можат, а да не почувствуваат експлозија на емоции.

Старите колеги од филмот „Lord of the Rings“ неодамна биле на вечера 15 години по објавувањето на нивниот прв филм. Во 2014 година, актерската екипа од „Mean Girls“ го „сруши“ интернетот со фототсесија од одбележувањето на 10-годишнина од омилениот тинејџерски филм, пишува порталот Boredpanda.com.

Без разлика дали овие фотографии ќе направат вашето срце забрзано да чука, или ќе направат да се почувствувате доволно старо за некому да бидете пра-пра дедо, тие даваат фасцинантен поглед на тоа како ѕвездите се смениле со тек на времето.

Во продолжение погледнете ги некои од вашите омилени селебрити собири.

„Lord Of The Rings”: 2001 и 2017 година


„Forrest Gump“: 1994 и 2014 година


„Married With Children“: 1987 и 2014 година


„That '70s Show“: 1998 и 2013 година


„Friends“: 1994, 2004 и 2016 година


„Pretty Woman“: 1990 и 2016 година


„School Of Rock“: 2003 и 2013 година


„Star Wars“: 1980 и 2013 година


„Harry Potter“: 2002 и 2014/2015 година


„Sex And The City“: 1998 и 2010 година


„Mean Girls“: 2004 и 2014 година


„The Sisterhood Of The Traveling Pants“: 2005 и 2013 година


„Lost“: 2004 и 2014 година


„Lizzie Mcguire“: 2001 и 2015 година


„Baywatch“: 1989 и 2013 година


„10 Things I Hate About You“: 1999 и 2014 година


„One Tree Hill“: 2003 и 2015 годинаСпонзорирани линкови

Маркетинг