Можете ли да поверувате дека ова не е кукла? Има само 24 години, а на себе поправила сè

Точка

16/02/2017

14:31

7.412

Големина на фонт

а а а

Ријалити ѕвездата Холи Хаган не крие дека имала многу пластични операции, но во последно време многумина и приговараат дека изгледа како восочна фигура, а не како вистинска жена.

Холи ги оперирала градите, усните, носот, редовна клиентка е на ботокс, а сега ја поправила и брадата. За разлика од останатите познати дами, Холи не ги крие своите корекции, туку редовно ги објавува на Инстаграм.

Brit Award dress? 😍 @dressmezee @dressmeluxe #dressmezee #brits #awards #spon #dress

A post shared by H O L L Y H A G A N 💅🏼 (@hollygshore) on
Веќе имала толку пластични операции, па малку кој може да поверува дека оваа девојка има само 24 години.
Неодамна сакала да се пофали со своето поправено лице под многу шминка, но тоа сепак било премногу за некои нејзини фанови, кои ѝ порачале дека не личи на себе и дека треба да побара психијатриска помош.

No filter for this fabulous makeup @makeupby_yj did for our advert 💅🏼 Essex based I suggest you book in girls!!

A post shared by H O L L Y H A G A N 💅🏼 (@hollygshore) onHow INSANE is @karinarosebelfield at painting my face 😱💅🏼 that highlight though ✨give her a follow she's Newcastle based 😘

A post shared by H O L L Y H A G A N 💅🏼 (@hollygshore) onСпонзорирани линкови

Маркетинг