Кратко прслуче... Васил Зафирчев снема зборови

Точка

30/01/2017

10:10

8.476

Големина на фонт

а а а

Актерите од Преспав беа гости во најновата епизода од најгледаното ток шоу Еден на Еден.

Жаре ги угости Тијана, Васил Зафирчев, Горан Стојаноски и Дритон за вистинско шоу какво што одамна не сме виделе! Уживајте во емисијата и не заборавајте дека идната сабота во 19 и 15 часот на Телма, во Еден на Еден гостува музичката ѕвезда Владо Георгиев!Спонзорирани линкови

Маркетинг