Исповед на луѓе на кои им е доста од сексот: „Не верував дека ќе го кажам ова, но веќе ми е смачено!”

Точка

16/01/2017

21:00

7.633

Големина на фонт

а а а

Велат дека добрите работи никогаш не можат да ви здодеат, но се чини дека тоа не важи и за сексот...

Корисници на апликацијата "Whisper" откриле дека е можно да се има и „премногу акција“ во кревет и дека тоа што имале многу секс не придонело да се чувствуваат исполнети. Додека некои раскажувале духовити анегдоти, други звучеле како целосно да креваат раце од сексот.

Ова се исповедите на анонимни луѓе кои имале премногу секс:

» Имам толку многу секс со мојата девојка, што едвај чекам да добие менструација за да направиме пауза.


» Јас и мојата девојка сме толку активни во кревет, што еднаш ја одведов во Ургентен центар поради исцрпеност.

» Го сакам сексот и не верував дека ова некогаш ќе го речам, но доста ми е од акција во кревет. Потребен ми е одмор!

» Имаме секс толку често, што повеќе немам време да играм видео игри.

» Морам да го запрам постојаниот секс со сопругот. Уморна сум од константно перење на постелнината.


» Поради премногу секс со сопругата, повеќе немам сила за мастурбација.

» Мислам дека мојата вагина ме мрази поради честиот секс со моето момче.

» Се чувствувам како беспомошна секс машина поради постојаниот секс.

» Почнав да смислувам изговори. Го сакам моето момче, но не сакам да имам секс секој ден по цел ден.


Спонозорирани линкови

Маркетинг