Во брак е со 30 години постар милијардер: Нему сите му завидуваат, а таа изгледа сè подобро!

Точка

10/01/2017

22:00

14.359

Големина на фонт

а а а

Познатиот пар Елизабет Грегорачи (36) и 30 години постариот Флавио Бријаторе ги поминале новогодишните празници во Дубаи. На егзотичниот одмор италијанскиот милијардер се посветил на тенисот, а неговата сопруга пленела со убавината во минијатурен костим за капење.


Поранешната манекенка со која Флавио го има синот Нејтан, покажала дека и денес како мајка има манекенска фигура.


Таа манекенска линија не е случајност. Оваа фотографија најдобро покажува колку Елизабет се труди околу својот изглед.


Флавио Бријаторе, кој од 2008 година е во брак со атрактивната бринета, е далеку поопуштен и така изгледа веќе со години. Позирањето нему му е далеку помалку примамливо отколку на Елизабет.


И најмладиот член на нивното семејство Нејтан нашол свој вид на забава. Како семејството Бријаторе си поминува во Дубаи, открил и Флавио на Инстаграм.


За наследникот Флавио секогаш отворено зборува, додека за ќерката Лена (12) која ја добил во врската со Хајди Клум, зборува исклучително ретко.

Кога неодамна се осмелил на таков редок чекор, рекол дека не може да има никакви татковски чувства кон детето со кое не поминал воопшто време.


Поранешниот сопруг на Хајди Клум, пејачот Сил, ја признал Лена како своја ќерка.


Спонзорирани линкови

Маркетинг