Уживајте во овие „жешки“ празнични селфија на Инстаграм

Точка

20/12/2016

19:33

22.064

Големина на фонт

а а а

Какви би биле празниците без секси селфија на „жешки“ девојки во пригодни (или помалку пригодни) божиќни костими? А, Инстаграм е преполн со сите можни видови на секси фотографии, од најжешки русокоси до најсекси бринети...

И, секако, црвенокосите исто така изгледаат пламено жешко во текот на овој празничен период од годината. И, без разлика што сакате да најдете под новогодишната елка, можеби поради некоја од овие секси девојки на крајот ќе се откажете од материјални подароци.


Затоа, и ви ги подаруваме фотографиите на овие прекрасни девојки кои барем малку ќе ве „загреат“ за време на студените декемвриски ноќи.


A photo posted by Sarah Beattie (@nachosarah) on


A photo posted by ARIEL WINTER (@arielwinter) on


A video posted by bryana holly (@bryanaholly) on

Спонзорирани линкови

Маркетинг