Раскошни облини кои излудуваат милиони луѓе: Таа е сопственичката на најдобриот задник на Инстаграм

Точка

13/12/2016

20:32

26.365

Големина на фонт

а а а

Џослин Кано е студентка која води многу популарен профил на Инстаграм. Можеби затоа што изгледа одлично и сака да им го покажува тоа на сите кои се подготвени да ја следат на оваа социјална мрежа. Време е и вие да го сторите тоа.

Таа се гордее со своите облини, а особено со својата бујна позадина.

A photo posted by Joselyn Cano (@joselyncano) on


На Инстаграм ја следат 7.8 милиони луѓе, па поради тоа се труди редовно да објавува жешки фотки.

A photo posted by Joselyn Cano (@joselyncano) on


Многумина коментираат дека заносната Џослин има тело кое изгледа како да го преработувала во Фотошоп, но таа истакна дека за сè е заслужна мајка природа.

A photo posted by Joselyn Cano (@joselyncano) on


A photo posted by Joselyn Cano (@joselyncano) on


A photo posted by Joselyn Cano (@joselyncano) on


A photo posted by Joselyn Cano (@joselyncano) on


A photo posted by Joselyn Cano (@joselyncano) on


A photo posted by Joselyn Cano (@joselyncano) onСпонзорирани линкови

Маркетинг