Прво без облека се прошетале на улица, а кога ќе видите што прават целосно голи...

Точка

26/10/2016

14:27

14.007

Големина на фонт

а а а

Составот "Blink-182", објавил разголен спот за песната "She's Out Of Her Mind", кој предизвикал огромно внимание.

Американскиот бенд "Blink-182" објавил провокативен спот за песната "She's Out Of Her Mind", во кој три прекрасни манекенки се појавиле целосно голи.

Убавиците се викаат Хана Стокинг, Леле Понс и Вале Гента, ѕвезди се на Инстаграм, и во овој разголен клип прават сè што можат за да ги полудат мажите - од трчање, преку пеење, до свирење на тапани...Спонозорирани линкови

Маркетинг