АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
0
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
КИНО ПРЕТСТАВИ: Cineplexx \ Кино Милениум \ Рамстор
ТЕАТАРСКИ ПРЕТСТАВИ
http://www.ramstoremall.mk/kino.php | Тел: (02) 3290 153
Драмски Театар
28.12 | 19.00 | Капетанот Џон Пиплфокс
29.12 | 19:00 | Снежана и седумте џуџиња

Македонски Народен Театар (МНТ)
01.02 | 19.00 | Мајсторот и Маргарита
02.02 | 20.00 | Свадбата на Фигаро
03.02 | 20.00 | Тартиф
04.02 | 13.00 | Госпоѓа министерка
06.02 | 19.00 | Силјан Штркот Шанца
06.02 | 20.00 | Силјан Штркот Шанца
07.02 | 19.00 | Парите се отепувачка
08.02 | 20.00 | Љубовници
09.02 | 19.00 | Соларис
10.02 | 20:00 | Електра
11.02 | 20.00 | Не се клади на Енглези
13.02 | 13.00 | Силјан Штркот Шанца
13.02 | 20.00 | Сомнително лице
14.02 | 21.00 | Ноќ со ѕвездите
16.02 | 20.00 | Свадбата на Фигаро
18.02 | 19.00 | Силјан Штркот Шанца
18.02 | 20:00 | Не се клади на Енглези
19.02 | 20.00 | Квартет
20.02 | 18.00 | Разговори во четири очи
21.02 | 20.00 | Животот на Молиер
23.02 | 20.00 | Животот е прекрасен
23.02 | 20.30 | Разговори во четири очи
24.02 | 20.00 | Свадбата на Фигаро
25.02 | 20.00 | Брачна игра
27.02 | 18:00 | Разговори во четири очи
28.02 | 20.00 | Чикаго

НУ Народен Театар Битола
НЕ ПРОПУШТАЈТЕ
СКОПЈЕ
Страшна сообраќајка на Партизанска со Октомвриска во 4 часот изутринава
ЕРОТИКА
Тие успеале да го „измамат“ Инстаграм и да објават фотографии на кои се целосно голи (+18)
СФРЈ
ЦИА ги објави информациите за нападот на СФРЈ: Чекале Тито да умре, а потоа Брежњев да почне
ЕРОТИКА
Вистината за порното: Колку всушност заработуваат порно ѕвездите и како изгледаат аудициите на црниот кауч
 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум