АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
0
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
НАЈНОВИНАЈПОПУЛАРНИВЕСТИСПОРТЗАБАВААВТОМОБИЛИЕРОТИКА1 НА 1
Дали мислите дека можете да ја победите оваа девојка во тенис?
Кога ќе го погледнете ова видео, ќе посакате да играте тенис против оваа девојка...или заедно со неа во двојки. Сепак, мислиме дека ќе ви биде премногу тешко да останете сконцентрирани на играта, со оглед на атрибутите кои таа ги поседува. Но, доколку не сте расположени за партија тенис, можете да уживате само во глетката.
 ЗАБАВА | СКРИЕНА КАМЕРА
Топлес низ улиците на Лондон, а никој не забележа ништо невообичаено?
Што мислите, каква би била реакцијата ако згодна девојка се прошета во топлес издание низ улиците на Лондон?
31.01.2017, 17:08

КУЧИЊА
Кога најдобриот пријател е во близина, подготвен да ти помогне!
Не знаеме што сакаше газдата на овие две кучиња да постигне кога го фрли стапот во вртлогот во реката, но дефинитивно знаеме дека овие кучиња ќе направат сè едно за друго. Погледнете ја брзата реакција на кучето кое успеа на време да реагира и да го спаси својот пријател од брзата река.
31.01.2017, 17:03

ЗАБАВА
Сакале да се пријават на шоу за таленти, па излегле на улицата да "проверат до кај се"
Нивната боја на кожа не оди заедно со талентот што го имаат. Нивниот изглед исто така. Сепак, тие решиле да не ги слушаат туѓите коментари и да ги следат своите сништа. На крајот, сите биле воодушевени и останале без зборови...
30.01.2017, 17:02

ПЛАНЕТА | ЗАБАВА
Холандското видео наменето за Доналд Трамп стана вирално, затоа што... едноставно мора да го погледнете!
“Комплетно разбираме дека ќе биде Америка на првото место – Но, дали може да кажеме и Холандија на второто?”
27.01.2017, 10:02

ФУДБАЛ
Ваков гол сигурно никогаш немате видено!
Видеото ни доаѓа од некоја пониските лиги во Турција. Голманот брани пенал, па дефанзивецот во близина во налет на среќа оди да му честита на својот тимски колега. Сепак, при радувањето се случува нешто што навистина не сме виделе на фудбалските терени...
26.01.2017, 16:56

ЗАБАВА | ПЛАНЕТА
Кога намерата за да купите нов телевизор добива сосема неочекуван пресврт!
Можеби не верувате во хорор филмовите, но ако се соочите со ваква ситуација, со сигурност добро ќе се исплашите. А потоа веројатно и добро ќе се насмеете. :)
25.01.2017, 09:42

БЕЗБЕДНОСТ НА ПАТОТ
По ова видео, секогаш ќе го чистите мразот од својот автомобил
Обично мислиме дека е доволно да го исчистиме мразот само од шофершајбната, бидејќи тоа да доволно за да го гледаме патот пред очите. Но, ова видео дефинитивно ќе ве убеди дека не е безбедно да возите со мраз на автомобилот, посебно за другите учесници во сообраќајот.
23.01.2017, 16:36

КОРЕЈА
Оваа танчарка од Кореја го полуде интернетот
На еден фестивал во Кореја сите во публиката чекале да настапи главниот бенд. Меѓутоа, во меѓувреме вниманието им го одземала една танчарка од денс група. Девојката дефинтивно ги магепсала со својот изглед, а посебно со своите танчарски способности, па машкиот дел од публиката сосема заборавил на главниот бенд кој требало да настапи.
23.01.2017, 16:26

ЗАБАВА
Компилација од најсмешните ситуации со Азијци на едно место: Внимавајте, да не паднете од столот!
Секоја ситуација си е приказна самата за себе си, а дека добро ќе се насмеете, овојпат дефинитивно ви гарантираме!
20.01.2017, 17:15

"ОПЕРАЦИЈА"
Си извади куршум од рамото како да е мозолка
Човекот на приложеното видео вади куршум од своето рамо како да е најлесна работа на светот. Наместо да оди на лекар, тој во бањата самиот решава да ја направи "операцијата". Не се знае кој го застрелал и дали инцидентот бил пријавен во полиција.
20.01.2017, 15:14

ПЛАНЕТА | ЖИВОТИНСКИ СВЕТ
Тој е конечно снимен: Погледнете како изгледа реткиот морски змеј
Истражувачите неодамна успеале да го снимат новиот претставник на семејството на иглести риби – виолетовиот морски змеј. Овој нов вид за првпат беше откриен во 2015 година, но тогаш истражувачите дојдоа до заклучокот врз основа на експонат од австралиски музеј. Но, овој видео запис е пак конечна потврда за неговото постоење.
17.01.2017, 17:11

ЗАБАВА
Вистински маж vs. гнездо од оси: Што мислите, каков е крајниот исход?
Со ваков маж, тешко дека на осите "би им паднало на ум" за повторно да се населат во негова близина.
17.01.2017, 17:08

ПОЛСКА
Се урна покрив на сред натпревар во Полска
На натпревар во хокеј во сала во Полска се случила една непријатна ситуација. На салата, и покрај тоа што била стара само неколку седмици, ѝ се урнал покривот. За среќа, немало повредени. Изгледа дека некој не си ја завршил работата како што треба.
16.01.2017, 16:53

ЗАБАВА
Замрзнатиот тротоар во Канада може да создаде вистинска главоболка – Но некого може и добро да го насмее!
Замислете ситуација во која ќерката не може да влезе во автомобилот поради мразот, таткото притрчува на помош, а мајката не може да се воздржи а да не фати сеир!
12.01.2017, 10:19

ЗАБАВА | СПОРТ
Да се сними реклама во костим на мечка може да претставува вистински предизвик. Погледнете зошто!
Што мислите, после колку обиди рекламата ќе биде конечно успешно снимена? :)
12.01.2017, 10:08

ЗАБАВА
Сигурно не посакувате една ваква блиска средба со ајкула
Познати се како едни од најопасните ајкули во светот - а ова видео може само да ви го докаже тоа тврдење. Нуркачот Кери Даниел нуркал во близина на брегот на северен Квинсленд, кога го снимил моментот кога страшниот предатор тргнал кон него. За среќа, успеал да ја одврати ајкулата со својот харпун, а тој излегол од водата неповреден.
10.01.2017, 16:57

12345678910 ... Последна
НАЈГЛЕДАНИ

Оваа танчарка од Кореја го полуде интернетот
На еден фестивал во Кореја сите во публиката чекале да настапи главниот бенд. Меѓутоа, во меѓувреме вниманието им го одземала една танчарка од денс група. Девојката дефинтивно ги магепсала со својот изглед, а посебно со своите танчарски способности, па машкиот дел од публиката сосема заборавил на главниот бенд кој требало да настапи.
СПОРТ
Гледачите во шок: Ваков пад сигурно не сте виделе
ПЛАНЕТА | ЗАБАВА
Холандското видео наменето за Доналд Трамп стана вирално, затоа што... едноставно мора да го погледнете!
ТЕНИС
Дали мислите дека можете да ја победите оваа девојка во тенис?
ЗАБАВА
Компилација од најсмешните ситуации со Азијци на едно место: Внимавајте, да не паднете од столот!
МОТОЦИКЛИЗАМ
Овој мотоциклист дефинитивно успеа да ја измами смртта!
СПОРТ
Како Матрикс: Овој кик-боксер избегна удар во глава во стилот на Нео
ФУДБАЛ
Ваков гол сигурно никогаш немате видено!

 

 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум