АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
5
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
НАЈНОВИНАЈПОПУЛАРНИВЕСТИСПОРТЗАБАВААВТОМОБИЛИЕРОТИКА1 НА 1
Кина го изгради најголемиот радио телескоп направен досега. Ловот на вонземјани тукушто започна!
Најголемиот радиотелескоп во светот започна да бара сигнали од ѕвезди, галаксии и од можен екстратерестријален живот. Активноста на радиотелескопот започна вчера и е дел од амбициозниот план на Кина за истражување на вселената.
 ЗАБАВА
Дали сè уште ја мразите вашата работа?
23.09.2016, 14:15

ЗАБАВА
Тој ја ставил раката во река, а после само 8 секунди... Изненадување!
22.09.2016, 17:06

ЗАБАВА
Храброст или лудост? Погледнете како изгледа највозбудливиот скок во базен!
22.09.2016, 12:17

ЗАБАВА / ТЕХНОЛОГИЈА
Топ 10 научни експерименти кои можете да ги пробате дома
Кога станува збор за експерименти најчесто има предупредување да не го пробувате ова дома, но овие слободно...
21.09.2016, 17:07

ЗАБАВА
Фотошоп туторијал: Како да избришете тркало на велосипед
Фотошоп туторијал: Како да избришете тркало на велосипед
21.09.2016, 17:04

ТЕХНОЛОГИЈА / ЗАБАВА
Како да додадете џек за слушалки на новиот iPhone 7. Многу едноставно - со бормашина!
Како да додадете џек за слушалки на новиот iPhone 7. Многу едноставно - со бормашина!
21.09.2016, 16:59

ЗАБАВА
Тој веројатно мислеше дека ќе испадне само голем "фраер", но доби таков нокаут, што веројатно никогаш повторно нема да добива вакви идеи!
Пред да се задевате со девојки, подобро би било да размислите два пати!
21.09.2016, 10:21

ЗАБАВА | ЖИВОТИНСКИ СВЕТ
Лудиот Џеј влезе во кафез со два огромни питона. Но, на едниот од нив таа идеја не му се допаднала!
За вакво нешто дефинитивно треба огромна храброст. Но и лудост!
21.09.2016, 10:18

ТЕСТ НА ИЗДРЖЛИВОСТ
iPhone 7 vs Samsung S7 длабок подводен тест. Кој прв ќе умре?
iPhone 7 vs Samsung S7 длабок подводен тест. Кој прв ќе умре?
20.09.2016, 16:35

СПОРТ / ЗАБАВА
Неверојатни пинг-понг трикчиња
Неверојатни пинг-понг трикчиња
20.09.2016, 16:32

КУЛИНАРСТВО
Како се прави најмалата лазања на светот
Доколку сте на диета, а едноставно сте голем љубител на лазањи, ова вистинското видео за вас. Погледнете како се прави најмалата лазања на светот.
20.09.2016, 16:14

ЗАБАВА
Топ листа која ќе ве шокира: Сите жени со ултра-големи гради на едно место...
19.09.2016, 16:25

МОРНИЧАВО ВИДЕО
Морничаво видео: Што ли му се случува на овој човек?
Авторот на ова видео тврди дека станува збор за опседнатост, но нам повеќе ни наликува на епилептичен напад. Како и да е, оваа ситуација делува екстремно морничаво, посебно во 1:32 кога се гледа одразот од стаклото на фрижидерот...
19.09.2016, 13:45

ТАЖНО
Огромен кит ги молел нуркачите за спас: Реакцијата на китот... никој не ја очекувал!
Можеме да се обложиме дека кој и да ја поставил оваа мрежа за лов на ракови, не очекувал дека во неа ќе се фати огромен кит. За жал, тоа се случило и за малку штетата ќе го чинела животното живот. Акцијата траела пет часа, а реакцијата на китот... ќе ви ги насолзи очите.
19.09.2016, 13:20

ЗАБАВА
Не можете да се откажете од цигарите? Реми Галард дефинитивно ќе ви помогне да го направите тоа...
16.09.2016, 17:03

ЗАБАВА
Погледнете како функционира јапонската тајна кутија
Погледнете како функционира јапонската тајна кутија
16.09.2016, 12:10

Прва ... 78910111213 ... Последна
НАЈГЛЕДАНИ

Оваа танчарка од Кореја го полуде интернетот
На еден фестивал во Кореја сите во публиката чекале да настапи главниот бенд. Меѓутоа, во меѓувреме вниманието им го одземала една танчарка од денс група. Девојката дефинтивно ги магепсала со својот изглед, а посебно со своите танчарски способности, па машкиот дел од публиката сосема заборавил на главниот бенд кој требало да настапи.
СПОРТ
Гледачите во шок: Ваков пад сигурно не сте виделе
ТЕНИС
Дали мислите дека можете да ја победите оваа девојка во тенис?
ПЛАНЕТА | ЗАБАВА
Холандското видео наменето за Доналд Трамп стана вирално, затоа што... едноставно мора да го погледнете!
ЗАБАВА
Компилација од најсмешните ситуации со Азијци на едно место: Внимавајте, да не паднете од столот!
МОТОЦИКЛИЗАМ
Овој мотоциклист дефинитивно успеа да ја измами смртта!
СПОРТ
Како Матрикс: Овој кик-боксер избегна удар во глава во стилот на Нео
ЕРОТИКА
Дали водителкат носи гаќички? Џени ги покажа градите, а потоа и нешто друго

 

 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум