АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
0
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
НАСЛОВНАФИЛММУЗИКАСЕЛЕБРИТИМК СЦЕНА

СЕЛЕБРИТИ
Жешко! Еве како ги поминала празниците руската Ким Кардашијан
Моделот Анастасија Квитко релативно неодамна стана славна во Русија, а медиумите поради нејзиното тело и раскошни облини ја споредија со американската старлета и ријалити ѕвезда Ким Кардашијан.
 

СЕЛЕБРИТИ
Го глумеше братот на Чарли Шин: Алан од „Два и пол мажи“ денес изгледа непрепознатливо
Актерот од популарната хумористична серија ја изгубил косата и пуштил брада. Џон Крајер почнал да ја губи косата уште додека се снимала серијата, па со спреј му го прскале темето за да прикријат дека станува ќелав.
17.01.2017, 17:10

СЕЛЕБРИТИ
Славниот кошаркар фатен во неверство: И тоа не е најголемото изненадување
Алонзо Морнинг, легенда на НБА лигата и некогашен играч на Мајами, завршил на неколку проблематични фотографии. Спортската ѕвезда била фатена пред неколку недели како на сред Мајами разменува нежности со мистериозна девојка. Голем шок повторно приредил вчера.
17.01.2017, 12:01

СЕЛЕБРИТИ
Девојката на принцот Хари е во центар на скандал: Семејна драма ѝ го загорчила животот!
Полубратот на актерката Меган Маркл, девојката на британскиот принц Хари, го уапсиле бидејќи пијан во кавга со неговата девојка ѝ се заканувал со пиштол. Актерката не е во добри односи со нејзиниот полубрат.
16.01.2017, 22:00

СЕЛЕБРИТИ
Го паметите ли Дел Бој: Денес има 76 години и открива една мрачна тајна за хит серијата
"Only fools and Horses" важи за една од најгледаните и најпопуларни серии на сите времиња, а посебно била обожувана на просторите на поранешна Југославија.
16.01.2017, 16:16

СЕЛЕБРИТИ
Најпопуларната девојка на Инстаграм израдува 107 милиони следбеници со најпровокативна фотка досега
Поранешната љубов на пејачот Џастин Бибер ја покажала својата секси позадина во едвај забележливи танга гаќички.
13.01.2017, 22:00

СЕЛЕБРИТИ
Најпровокативни фотографии на „плус сајз“ манекенката: „Сакам да им ги менувам животите на жените“
Најпознатата „плус сајз“ манекенка во светот Ешли Грејем позирала во по малку бизарен едиторијал за магазинот „V”, но и открила која е нејзината цел во кариерата.
13.01.2017, 17:10

СЛАВНИ ПАРОВИ
Пирс има 63 години и изгледа вака! Но вистинското изненадување е неговата жена!
Се чини дека сите ние сме навикнати за покрај Џејмс Бонд секогаш да гледаме исклучиво само беспрекорни девојки. Но, во реалниот живот неговиот вкус е очигледно сосема поинаков!
13.01.2017, 12:36

ПАРИЗ
Грабеж вреден 9 милиони долари: Прво обвинение за кражбата на накитот на Ким Кардашијан во Париз
Против еден од осомничените за учество во кражбата на накит во вредност од 9 милиони евра од американската телевизиска ѕвезда Ким Кардашиан во октомври минатата година во Париз, поднесено било обвинение за вооружен грабеж во организирана банда, соопштило обвинителството.
13.01.2017, 11:54

НЕКОГАШ И СЕГА
Погледнете како изгледаат денес: 15 момци од најпопуларните тинејџерски серии на сите времиња
Поради нив со години бевме залепени за малите екрани и со нетрпение ги очекувавме новите епизоди од нашите омилени ТВ серии. Погледнете како изгледаат денес ѕвездите од најпопуларните тинејџерски серии на сите времиња и дали стареат добро или можеби годините не ги штеделе, кога станува збор за физичкиот изглед.
12.01.2017, 22:00

НЕКОГАШ И СЕГА
Непрепознатлива! Вака изгледала Викторија Бекам пред пластичните операции
Кога ќе се погледнат фотографии од Викторија Бекам од 1994 година, разликата е драстична и речиси е невозможно на нив да се препознае некогашната „спајсица“.
12.01.2017, 19:05

СЕЛЕБРИТИ
Болно искуство: Таа снимала маратонски секс сцени со Бен Афлек, и сè завршило во солзи
Популарната актерка Сиена Милер, во новиот филм на Бен Афлек, "Live By Night" ја игра фаталната Ирка Ема Гулд, а на новинарите на "E! News" им открила дека снимањето на секс сцените било повеќе од интензивно.
12.01.2017, 14:24

СЕЛЕБРИТИ
Ѝ го "украла" момчето на манекенката: Селена Гомез и канадскиот пејач фатени во страстен бакнеж
Селена Гомез некогаш му била девојка на Џастин Бибер, но неодамна се појавила во јавноста со пејач, кој неодамна ја раскинал врската со манекенка.
12.01.2017, 12:51

СЕЛЕБРИТИ
Подобро ова да не го види татко ѝ... Ќерката на Силвестер Сталоне се разголела за секси фотографии
Ќерката на славниот актер Силвестер Сталоне, веднаш штом стана полнолетна се разголе за камерите.
11.01.2017, 22:04

СЕЛЕБРИТИ
Марадона покрај светската убавица: Ева навистина изгледала сензационално
Доделувањето на "The Best FIFA Football Awards" беше одржано пред два дена во Цирих. На церемонијата имаше многу спортски ѕвезди, но тука беше и таа, домаќинката на вечерта – неодоливата Ева Лонгорија.
11.01.2017, 19:11

СЕЛЕБРИТИ
Во брак е со 30 години постар милијардер: Нему сите му завидуваат, а таа изгледа сè подобро!
Познатиот пар Елизабет Грегорачи (36) и 30 години постариот Флавио Бријаторе ги поминале новогодишните празници во Дубаи. На егзотичниот одмор италијанскиот милијардер се посветил на тенисот, а неговата сопруга пленела со убавината во минијатурен костим за капење.
10.01.2017, 22:00

СЕЛЕБРИТИ
Се соблекла топлес: Манекенката парадирала разголена
Таа има 43 години и воопшто не се срами да го покаже своето голо тело.
10.01.2017, 17:10

ЛОНДОН
Како изгледала Кејт Мидлтон пред да се омажи за принц?
Кејт Мидлтон вчера го прославила својот 35-ти роденден. Војвотката од Кембриџ станала икона на стилот откако во 2011. година се омажила за принцот Вилијам. А како изгледала пред кралската венчавка?
10.01.2017, 16:16

СЕЛЕБРИТИ
Застанува здивот од убавина: Ариел и нејзината пријателка уживаат во погледот
Ѕвездата од хумористичната серија „Модерно семејство“ одмара на Бора Бора со друштвото и често на социјалните мрежи објавува фотографии на кои всушност повеќе се покажува себеси отколку убавините во кои ужива.
09.01.2017, 22:02

УПС!
Најнепријатниот момент: Погледнете како се посрамила славната актерка на доделувањето на Златни глобуси
Филмот "La La Land" минатата вечер освои седум Златни глобуси, а моментот кога режисерот и сценарист на овој филм Даниел Шазел освоил уште една статуа, стана хит на социјалните мрежи.
09.01.2017, 20:30

ЗЛАТНИ ГЛОБУСИ
Додека Гослинг ја примал наградата, Рајан Рејнолдс се бакнувал со Ендру Гарфилд
Камерата случајно го снимила моментот кога славните актери се бакнале. Бакнежот го видела и сопругата на Рајан Рејнолдс, актерката Блејк Лајвли која не се шокирала, туку се смеала со останатите гости на масата.
09.01.2017, 17:10

ИТАЛИЈА
Италијанската актерка го исполнува ветувањето: "Првата рунда орален секс завршена, малку сум уморна"
Италијанската актерка која ветила дека на секој кој на референдумот ќе заокружи "не" ќе му пружи сексуални услуги, ја завршила првата рунда на исполнување на тоа ветување.
09.01.2017, 12:15

СЕЛЕБРИТИ
Мерил Стрип го нападна Трамп на доделувањето на Златните глобуси
Славната американска актерка Мерил Стрип, на овогодинешното доделување на престижната награда "Златен Глобус", одржала многу емотивен говор во кој го критикувала Доналд Трамп.
09.01.2017, 10:55

СЕЛЕБРИТИ
Ким конечно проговори за ужасниот напад: „Ми рекоа дека ќе ми пукаат во грбот“
Ријалити ѕвездата за прв пат проговорила за тоа како се плашела дека ќе умре за време на нападот кој го претрпела во парискиот апартман во октомври минатата година.
07.01.2017, 17:22

СЕЛЕБРИТИ
21-годишната манекенка во крајно провокативно издание!
Со манекенство почна да се занимава пред неколку години, минатата година со заработка од 10 милиони долари се најде на листата на најплатени модели во светот, а сега 21 – годишната Кендал Џенер добрата позиција во модниот свет ја прави уште посилна, и тоа со насловната страница во магазинот „V”.
05.01.2017, 22:00

СЕЛЕБРИТИ
Џорџ Клуни и Амал чекаат близнаци, а еве кои славни парови добија близнаци пред нив
Денес во сите медиуми одекна веста дека Амал и Џорџ Клуни чекаат близнаци! Извор близок до семејството Клуни ги потврдил овие наводи, а ние по овој повод се потсетуваме на сите славни парови кои имаат близнаци.
05.01.2017, 17:10

СЕЛЕБРИТИ
Софија Вергара го освои светот со својата убавина и облините, а сега со задникот го "срушила" интернетот
Актерката по кој знае кој пат покажала дека има совршена фигура.
05.01.2017, 11:25

СЕЛЕБРИТИ
Пред и потоа: Каде исчезнале облините на славната манекенка?
Славната манекенка Дуцен Крос ја фотографирале папараците во бикини на плажа, а оние кои ја следат нејзината манекенска кариера биле изненадени од нејзиниот изглед.
04.01.2017, 22:00

СЕЛЕБРИТИ
Наполнила 70 години, а изгледа 30 години помладо: Знаете ли која е сопственичката на овие совршени нозе?
Овој женствен адут славната актерка често го истакнува и кога носи долги свечени тоалети.
04.01.2017, 17:10

СЕЛЕБРИТИ
Супер Марио има и супер девојка: Девојката на Геце го „запалила” Дубаи
Играчот од средниот ред на фудбалскиот клуб Борусија Дортмунд и германската манекенка се веќе четири години во врска. Геце го искористил божиќниот и новогодишниот одмор во Бундеслигата и заедно со неговата девојка отпатувал во потопол крај...
03.01.2017, 22:20

СЕЛЕБРИТИ
Животниот пад на секс иконата од 90-тите години: Славната актерка доживеала нервен слом
Откако се појави во сега култната серија „Династија“, на актерката Хедер Локлир и` се отворила вратата кон успехот. После „Династија“ ја паметиме и по улогата во серијата „Melrose Place” и по тоа што во 90-тите години секогаш беше на врвот на листата на најсексапилни актерки. Денес ситуацијата значително е променета.
03.01.2017, 21:22

ШОУ БИЗНИС
Терминатор наместо Трамп: Шварценегер порачува: "Готов си"
Некогашниот градоначалник на Калифорнија и вечниот "Терминатор", Арнолд Шварценегер, се покажал одлично во новата улога во која го заменил американскиот претседател, Доналд Трамп.
03.01.2017, 15:43

СЕЛЕБРИТИ
Насмеана и среќна: Анџелина Џоли во јавност со децата по шпекулацијата дека е во болница
Таа била облечена во зимска опрема, со очила за сонце, а на лицето може да се види насмевка.
03.01.2017, 13:59

СЕЛЕБРИТИ
Бизарни детали: Што точно се случило ноќта кога починал Џорџ Мајкл?
Партнерот на покојниот пејач Џорџ Мајкл, последниве денови предизвикува шок со своите бизарни изјави, а последна во низата е дека преспал во автомобил пред на Божиќ да го пронајде мртвото тело на своето момче.
03.01.2017, 12:13

СЕЛЕБРИТИ
Опасно секси! Сите гледале во нејзината позадина, а потоа се свртела...
Џенифер Лопез договорила новогодишен настап во клуб во Мајами за хонорар од милион долари, а потоа се откажала. Меѓутоа, во пресрет излегла раперката Ники Минаж и забавата можела да започне!
02.01.2017, 18:22

СЕЛЕБРИТИ
Таа е имуна на стареење: Можете ли да ја препознаете добитничката на Оскар?
Пенелопе Круз често своите следбеници на социјалните мрежи знае да ги почести со интересни фотографии, а овој пат успеа да воодушеви многумина, но и да ги изненади.
31.12.2016, 12:30

НЕЈАСНИ ОКОЛНОСТИ
Што се случило? И после обдукцијата, причината за смртта на Џорџ Мајкл сè уште е непозната
Точната причина за смртта на музичарот Џорџ Мајкл е нејасна и по извршената обдукција, објавила полицијата. Над неговото тело биле извршени дополнителни тестови чии резултати ќе пристигнат за неколку недели.
30.12.2016, 22:00

ТВИТЕР
Чарли Шин повторно провоцира: Овој негов твит предизвикал лавина од бесни реакции
Додека повеќето од нас со нетрпение очекуваат оваа година да заврши, Чарли Шин ја повикува да однесе уште еден живот.
30.12.2016, 20:14

ИЗНЕНАДУВАЊЕ
Се свршила славната тенисерка: Еве со кого ќе се омажи Серена Вилијамс
Веста за свршувачката ја објавила на социјалната мрежа Reddit, а Оханијан ѝ порачал дека таа го прави најсреќниот маж во светот. Во врска се од минатата година, но ретко се појавуваат заедно во јавност.
30.12.2016, 18:33

СЕЛЕБРИТИ
Емили Ратајковски собрала 10 милиони следбеници на Инстаграм, па им се заблагодарила со гола фотка
Американската актерка и манекенка Емили Ратајковски ги воодушеви бројните следбеници на Инстаграм со фотографија од када.
29.12.2016, 22:00

СЕЛЕБРИТИ
Таа го освоила познатиот рапер пред Кајли Џенер и изгледа попровокативно од неа
Деми Роуз е модел кој на Инстаграм го следат повеќе од три милиони луѓе. На оваа социјална мрежа таа објавува многу провокативни фотографии и спаѓа во групата на најсексапилни ѕвезди на интернет. Друштво и` прави Кајли Џенер, ријалити ѕвездата која го освои раперот Тајга, а со кого порано ја поврзуваа Деми.
29.12.2016, 17:10

СЕЛЕБРИТИ
Од неа ни пристигнува најдоброто „белфи“: Славната мајка има врвна фигура!
На објавувањето „белфи“ (вид на селфи на кое задникот е во преден план) не му одолеала ниту Дуцен Крос. Манекенката и мајка на две деца ја покажала убавината на своите облини. Одличната фигура дефинитивно е нејзиниот заштитен знак.
28.12.2016, 22:00

СЕЛЕБРИТИ
Гените се чудо: Наследници на холивудските ѕвезди кои неверојатно личат на славните татковци
Сте слушнале дека јаболкото не паѓа далеку од дрвото? Холивуд има неколку примери кои совршено го докажуваат тоа.
28.12.2016, 17:10

СЕЛЕБРИТИ
Сите ја знаат како калуѓерка закопчана до грло, а кога ќе се соблече...
Кога не ја снимаат камери, Хана Вадингам се претвора во секс бомба, и тешко може во неа да ја препознаете строгата Септа Унела од "The Game of Thrones".
28.12.2016, 14:48

СЕЛЕБРИТИ
Божиќ во минијатурно бикини: Жешки празници за Адријана Лима
Атрактивната манекенка своите следбеници на социјалните мрежи често ги развеселува со многу провокативни фотографии, а омиленото хоби не го занемарила ни во празничниот период.
27.12.2016, 22:00

НА 60 ГОДИНИ
Збогум, принцезо Леа: Почина Кери Фишер, хероината од култниот серијал „Војна на ѕвездите”
Актерката Кери Фишер, која во петокот доживеала срцев удар, денес починала.
27.12.2016, 20:44

СЕЛЕБРИТИ
Најсексапилните жени во светот на едно место, но само една може да биде победник - Која?
Бела Хадид ја отвори, а Џиџи ја затвори овогодинешната листа на секси убавици кои позирале пред камерата на магазинот LOVE за традиционалните секси празнични видео едиторијали. Сестрите Хадид имаа сериозна конкуренција оваа година, а ние ве оставаме вам да одлучите која е број еден.
27.12.2016, 17:27

ЖЕШКО ВИДЕО
Голата сестра на Ким во жешка акција под туш со своето момче
Кајли Џенер со раперот Тајга снимила жешко видео за кое денес зборува целиот свет.
27.12.2016, 16:02

СЕЛЕБРИТИ
Еве кој ќе ги наследи милионите на Џорџ Мајкл
Откако Џорџ Мајкл изненадно починал во неделата на 53 години, медиумите веќе почнале да шпекулираат кој ќе го наследи неговото огромно богатство.
27.12.2016, 13:56

СЕЛЕБРИТИ
Тајната активност на Џорџ Мајкл која фрла ново светло на неговиот карактер
По смртта на пејачот Џорџ Мајкл, се јавиле многу луѓе и организации кои откриле како им подарувал пари - вклучувајќи и 15.000 фунти за жена која ја видел на ТВ и бакшиш од 5.000 фунти за шанкерка со студентски долг.
27.12.2016, 10:51

СЕЛЕБРИТИ
Од што почина Џорџ Мајкл?
Поранешниот менаџер на Џорџ Мајкл, Мајкл Липман, изјавил дека музичарот починал од срцев удар, а британскиот таблоид „Daily Mail” потсетува дека смртта на поп иконата настапила после некои 18 месеци кои ги поминал на лекување во најскапата клиника во Швајцарија, „Kuschnacht Practice“ во близина на Цирих.
26.12.2016, 22:00

СЕЛЕБРИТИ
Убавата Емили на роднините им пратила честитка за Божиќ - на која е целосно гола!
Емили Ратајковски своето семејство и најблиските пријатели ги изненадила со необични честитки.
26.12.2016, 17:05

ЛЕГЕНДАРНИ ПЕЈАЧИ
Почина легендарниот поп пејач Џорџ Мајкл - Фотографии кои го одбележаа неговиот живот
Легендарниот пејач Џорџ Мајкл почина на возраст од 53 години, пренесе BBC. Како што навел агентот на славниот музичар, Мајкл починал “мирно во својот дом” не наведувајќи ја причината за неговата смрт.
26.12.2016, 10:02

СЕЛЕБРИТИ
Бред Пит повеќе нема да молчи и со изјавата за Анџелина ги „запали” медиумите: „Која добра мајка би им го направила тоа на децата?”
На Бред Пит се чини дека му е доста од сè, па одлучил да возврати на нападите од актерката.
24.12.2016, 12:51

СЕЛЕБРИТИ
Славната манекенка открива:„Откако се породив се чувствувам посекси и телото ми е поженствено”
Криси Тајген вели дека претходно имала тело како момче, а сега се чувствува поженствено. Исто така, славната манекенка вели дека ниедна жена не би требало да се чувствува лошо затоа што бременоста ѝ го променила телото.
23.12.2016, 17:40

БОЖИЌНА ПРОСЛАВА
Срамна снимка: Старлетата пијана ги навредувала гостите, се соблекувала и велела "допрете ми ги градите"
Кети била премногу пијана, а снимката од нејзиниот пијан испад набрзо го освоила интернетот.
23.12.2016, 13:48

СЕЛЕБРИТИ
Софија Вергара има 24-годишен син: Малку е да се рече дека е убав на неговата мајка
На изгледот на колумбиската актерка можеме само да и` завидуваме, но поради изгледот на нејзиниот син воздивнуваат многу жени ширум светот. Сепак, крушата под круша паѓа.
22.12.2016, 20:32

МОСКВА
Што се случува кога ќе се обидете да ја фотографирате Моника Белучи?
Видеото јасно покажува колку се груби членовите на обезбедувањето на славната италијанска актерка.
22.12.2016, 15:44

ПЕЛИСТЕРКА КАЛЕНДАР
Северина Вучковиќ во свеж, поп арт стил, на новиот календар на „Пелистерка“
Секој ден во текот на следната година може да почнува со Северина, најголемата балканска поп-ѕвезда, која како заштитно лице на „Пелистерка“ во следниве две години, е ѕвездата на календарот на најпознатиот македонски бренд за вода за 2017 година.
22.12.2016, 15:04

ЛОС АНЏЕЛЕС
Страшна смрт на "Ријалити-ѕвезда": Љубоморниот љубовник ја убил со чекан и ја закопал во својата градина
Лиса Мари Нигл била ѕверски убиена од својот љубовник Џеки Џери Роџерс, кој побеснел кога таа решила да го напушти.
22.12.2016, 13:08

12345678910 ... Последна
НАЈЧИТАНИ 24чaса | 7дена | 30дена

Славниот кошаркар фатен во неверство: И тоа не е најголемото изненадување
Алонзо Морнинг, легенда на НБА лигата и некогашен играч на Мајами, завршил на неколку проблематични ...
СЕЛЕБРИТИ
Девојката на принцот Хари е во центар на скандал: Семејна драма ѝ го загорчила животот!
СЕЛЕБРИТИ
Го паметите ли Дел Бој: Денес има 76 години и открива една мрачна тајна за хит серијата
(18+) ФИЛМ
Канибалистичкиот филм “Raw” е толку ужасен што ги принудува луѓето да повраќаат и да се онесвестуваат!
ФИЛМ
Новиот Џејмс Бонд: Том Харди со добар режисер би бил новиот 007

ВИДЕО ВЕСТИ

Канибалистичкиот филм “Raw” е толку ужасен што ги принудува луѓето да повраќаат и да се онесвестуваат!
Францускиот хорор филм “Raw” покажува толкава доза на хорор, што гостите на филмскиот фестивал во Торонто биле оставени со чувство на слабост во колената и желудниците, а некои наводно веднаш морало да бидат и хоспитализирани, откако ги погледнале поинтензивните сцени...
ФЧЕРАШНИ НОВОСТИ
Лидерот на Неопределените ја откри платформата во „Фчерашни новости“
МК СЦЕНА
Жаре стана жител на Пехчево! Супер епизода од Еден на Еден
ФЧЕРАШНИ НОВОСТИ
„Фчерашни новости“ со препораки – како да преживеете до формирањето на новата Влада?

ФОТО  
Интимни фотографии од љубовта на Мишел и Барак Обама

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ
СЕЛЕБРИТИ
Опасно секси! Сите гледале во нејзината позадина, а потоа се свртела...
СЛАВНИ ПАРОВИ
Пирс има 63 години и изгледа вака! Но вистинското изненадување е неговата жена!
ИТАЛИЈА
Италијанската актерка го исполнува ветувањето: "Првата рунда орален секс завршена, малку сум уморна"
СЕЛЕБРИТИ
Најпопуларната девојка на Инстаграм израдува 107 милиони следбеници со најпровокативна фотка досега
 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум