АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
0
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
НАЈНОВИНАЈПОПУЛАРНИВЕСТИСПОРТЗАБАВААВТОМОБИЛИЕРОТИКА1 НА 1
Ова куче е можеби најдобриот беби-ситер на светот
Вистински пример дека кучињата и малите бебиња се согласуваат одлично, е францускиот булдог Руперт. Како што се гледа на видеото, Руперт ќе направи се што може, само да го насмее својот мал пријател.
 АВИОН
Креативно: Како да имате секс во авион, а да не ве забележат
Секс во авион, навистина звучи примамливо. Овој пар започнува лажна расправија со која им го одвлекува вниманието на патниците, па за да не се караат пред сите, одат во тоалетот на леталото. А таму, се случува нешто сосема друго...
17.02.2017, 16:14

РЕКОРД
Не правете го и вие ова: Овој човек закова 38 шајки - со глава
На видеото можете да видите дел од една италијанска емисија, на која американскиот борач Џон Фераро кова 38 шајки со своето чело. Можеби мислите дека и вие го можете истото, но треба да знаете дека Фераро има три пати подебел череп од просечниот човек. Погледнете како тој успева во својата намера за во период од 2 минути.
15.02.2017, 16:13

ЗАБАВА
Кога скриената камера ќе тргне на лошо: Девојка доживува оргазам пред мајката на своето момче
Оваа актрактивна млада жена, на потешкиот начин научи дека не треба да носи гаќички со вибратор ако сака да остави добар впечаток кај мајката на своето момче. Познатиот "ЈуТјубер" Рајан Хамилтон ја натерал својата убава девојка да ги облече вибрационите гаќички кои се управуваат со далечински управувач, а како завршило сето тоа можете да погледнете на приложеното видео...
14.02.2017, 15:08

ХАРД-КОР ДЕВОЈКА
Да им се чудите на очите: Оваа девојка може да натпие и маж
На видеото кое е вистински интернет хит, се гледа девојка која пие 4 литри пиво за помалку од 2 минути. Оваа техника можеби им е повеќе позната на момчињата, но каква и да е техниката, веројатно никогаш не е паметно да испиете толкава количина на алкохол во толку краток период. Не знаеме дали успеала да стане од столчето, но знаеме дека може да натпие и маж.
13.02.2017, 16:52

ЗАБАВА
Ова е можеби најстрашното видео кое ќе го погледнете денес
42-годишната Селви се разбудила на сред ноќ бидејќи ја чешал носот, и чувствувала како "ѝ гори" во главата. Кога отишла на лекар, ѝ пронашле лебарка во черепот, и тоа во пределот меѓу очите. Кога ја извадиле од таму, за чудо, лебарката сè уште била жива. Докторите велат дека ако Селви го игнорирала чешањето, инсектот ќе умрел, и ќе предизвикал ифекција на нејзиниот мозок.
09.02.2017, 16:35

ЗАБАВА | ПЛАНЕТА
Дали би ѝ направиле вакво нешто на вашата девојка!?
Овој пар од Русија буквално "виси" на облакодери во Дубаи - само за да направат уникатни фотографии, без употреба на јажиња и без никакво дополнително сретство за безбедност. Па, или момчето има некаков "проблем" што ја принудува својата девојка на нешто вакво, или пак таа e "луда" што прифатила да биде дел од оваа лудост...
07.02.2017, 17:15

ЈУЖНА КОРЕЈА
Хит на интернет: Кога ќе се случи несреќа во тунел во Јужна Кореја
Доколку нешто вакво се случи кај нас, нервозата и расправиите кај речиси сите учесници во сообраќајот ќе бидат неминливи, што можеби е ѝ нормално...Или не е? Ова видео предизвика чудење и изненаденост кај многумина. Изгледа дека возачите во Јужна Кореја се однесуваат поинаку, и на начин кој чуден за нас.
06.02.2017, 15:58

ЗАБАВА | ЗАНИМЛИВОСТИ
Погледнете како пукаат пуканките - на импресивна забавена снимка!
Кога ќе видите како пукаат пуканките - снимено со камера која снима 30.000 фрејмови во секунда - со сигурност ќе бидете импресионирани. Подгответе си пуканки и уживајте во овој видео запис!
02.02.2017, 17:19

ТЕНИС
Дали мислите дека можете да ја победите оваа девојка во тенис?
Кога ќе го погледнете ова видео, ќе посакате да играте тенис против оваа девојка...или заедно со неа во двојки. Сепак, мислиме дека ќе ви биде премногу тешко да останете сконцентрирани на играта, со оглед на атрибутите кои таа ги поседува. Но, доколку не сте расположени за партија тенис, можете да уживате само во глетката.
01.02.2017, 16:50

ЗАБАВА | СКРИЕНА КАМЕРА
Топлес низ улиците на Лондон, а никој не забележа ништо невообичаено?
Што мислите, каква би била реакцијата ако згодна девојка се прошета во топлес издание низ улиците на Лондон?
31.01.2017, 17:08

КУЧИЊА
Кога најдобриот пријател е во близина, подготвен да ти помогне!
Не знаеме што сакаше газдата на овие две кучиња да постигне кога го фрли стапот во вртлогот во реката, но дефинитивно знаеме дека овие кучиња ќе направат сè едно за друго. Погледнете ја брзата реакција на кучето кое успеа на време да реагира и да го спаси својот пријател од брзата река.
31.01.2017, 17:03

ЗАБАВА
Сакале да се пријават на шоу за таленти, па излегле на улицата да "проверат до кај се"
Нивната боја на кожа не оди заедно со талентот што го имаат. Нивниот изглед исто така. Сепак, тие решиле да не ги слушаат туѓите коментари и да ги следат своите сништа. На крајот, сите биле воодушевени и останале без зборови...
30.01.2017, 17:02

ПЛАНЕТА | ЗАБАВА
Холандското видео наменето за Доналд Трамп стана вирално, затоа што... едноставно мора да го погледнете!
“Комплетно разбираме дека ќе биде Америка на првото место – Но, дали може да кажеме и Холандија на второто?”
27.01.2017, 10:02

ЗАБАВА | ПЛАНЕТА
Кога намерата за да купите нов телевизор добива сосема неочекуван пресврт!
Можеби не верувате во хорор филмовите, но ако се соочите со ваква ситуација, со сигурност добро ќе се исплашите. А потоа веројатно и добро ќе се насмеете. :)
25.01.2017, 09:42

КОРЕЈА
Оваа танчарка од Кореја го полуде интернетот
На еден фестивал во Кореја сите во публиката чекале да настапи главниот бенд. Меѓутоа, во меѓувреме вниманието им го одземала една танчарка од денс група. Девојката дефинтивно ги магепсала со својот изглед, а посебно со своите танчарски способности, па машкиот дел од публиката сосема заборавил на главниот бенд кој требало да настапи.
23.01.2017, 16:26

ЗАБАВА
Компилација од најсмешните ситуации со Азијци на едно место: Внимавајте, да не паднете од столот!
Секоја ситуација си е приказна самата за себе си, а дека добро ќе се насмеете, овојпат дефинитивно ви гарантираме!
20.01.2017, 17:15

12345678910 ... Последна
НАЈНОВИ | НАЈГЛЕДАНИ

Јапонски играч на билјард дава одлично интервју - на некаков англиски
Наојуки Ои е професионален играч на билјард. Кога новинарот приоѓа да му постави неколку прашања, Наојуки вели "инглиш, но проблем". Сепак, на видеото проверете дали имало проблем или не...
ЗАБАВА
Ова куче е можеби најдобриот беби-ситер на светот
АВИОН
Креативно: Како да имате секс во авион, а да не ве забележат
ЗАБАВА
Сакаше да направи вежба, па "штиклата" и се заглави на таванот!
АТЛЕТИКА
Колку треба да си малер, за да ти се случи ова?!
РЕКОРД
Не правете го и вие ова: Овој човек закова 38 шајки - со глава
СПОРТ
Гледачите во шок: Ваков пад сигурно не сте виделе
ЗАБАВА
Кога скриената камера ќе тргне на лошо: Девојка доживува оргазам пред мајката на своето момче

 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум