АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
0
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
Мис Бум Бум е неприкосновена, но и овие задници во 2016 година будеа воодушевување!
16.12.2016 | 18:38
Извор: Точка
Прочитано: 13798 пати
Испрати на пријател
Зголеми го фонтот
Намали го фонтот

Иако Бразилката Сузи Кортез официјално беше прогласена за Мис Буб Бум за 2016 година, конкуренцијата меѓу славните дами е опасна, а тие оваа година се труделе да ги претстават своите позадини во најдобро светло. Ова се најдобрите задници за 2016 година!

„Мојот задник е подобар од задникот на Ким Кардашијан“, изјавила Сузи Кортез во едно интервју.Манекенката Емили Ратајковски не е срами од голотија, а освен нејзината позадина, оваа година ги видовме и нејзините останати делови.Пејачката Ријана веќе со години важи за една од најконтроверзните јавни личности, а фотографиите во вакви пози многу придонесуваат за тоа.


Ким Кардашијан овој пат е занемарена, а како најдобар задник од кланот Кардашијан е прогласен оној на Кортни. Нејзиното тело во бикини оваа година добиваше многу комплименти.

НАЈНОВО ОД ЕРОТИКА  
ЕРОТИКА
Нова доза на целосно голи жени на Инстаграм (+18)
Неодамна објавивме фотографии од атрактивни девојки кои успеале да го „измамат“ Инстаграм и да објават фотки на кои се целосно голи, а сега ви носиме уште една „доза“ на такво задоволство...
20.02.2017, 20:02


ЕРОТИКА
Вистината за порното: Колку всушност заработуваат порно ѕвездите и како изгледаат аудициите на црниот кауч
Светот на порно индустријата, начинот на живот на порно актерите и нивните примања најчесто ни делува многу апстрактно. Сме слушнале многу приказни за нивните плати, но малкумина знаат колку навистина заработуваат и како се врши селекцијата на актери за филмовите за возрасни.
16.02.2017, 16:01


ЕРОТИКА
Тие успеале да го „измамат“ Инстаграм и да објават фотографии на кои се целосно голи (+18)
Да, добро прочитавте во насловот – овие атрактивни дами успеале да објават фотографии на кои се како од мајка родени...
13.02.2017, 20:02


ЕРОТИКА
Поранешната девојка на Џастин Бибер ги „запали“ социјалните мрежи со провокативни фотографии
Австралиската манекенка Сахара Реј одлично се забавувала снимајќи провокативни фотографии со нејзините пријателки на плажа и притоа му покажала на поранешното момче Џастин Бибер што пропушта...
09.02.2017, 19:04


ЕРОТИКА
Раскошната бринета ги оставила гаќичките дома и гола се појавила на телевизија
На интернет деновиве повторно се појави стара снимка од едно натпреварување во танцување од 2012 година, кое се емитувало на телевизија.
06.02.2017, 18:56

НАЈЧИТАНИ 24чaса | 7дена | 30дена

Погледнете во развратниот свет на луксузниот секс клуб: Сите носат кожа, маски на глава, а ги посетила и славна актерка
Еден од најексклузивните секс-клубови за богати и славни, ја отворил својата врата за јавноста - но ...
ЕРОТИКА
Руските манекенки го здрмале Дубаи: Она што го направиле, Арапите нема да им го простат
ЕРОТИКА
Раскошната бринета ги оставила гаќичките дома и гола се појавила на телевизија
ЕРОТИКА
И задник и гради... Вака изгледа вистинската жена
ЕРОТИКА
Овие руски „Следи ме“ фотографии се најсексапилното нешто што ќе го видите денеска

ВИДЕО ВЕСТИ

Раскошната бринета ги оставила гаќичките дома и гола се појавила на телевизија
На интернет деновиве повторно се појави стара снимка од едно натпреварување во танцување од 2012 година, кое се емитувало на телевизија.
ЛОС АНЏЕЛЕС
Погледнете во развратниот свет на луксузниот секс клуб: Сите носат кожа, маски на глава, а ги посетила и славна актерка
ЕРОТИКА
Руските манекенки го здрмале Дубаи: Она што го направиле, Арапите нема да им го простат
ЕРОТИКА
Ја одбрале за најубавата навивачка на Реал Мадрид, а таа им се заблагодарила со разголени фотки

ФОТО  
Кога сме кај лошите девојки ..

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ
ЕРОТИКА
Ја одбрале за најубавата навивачка на Реал Мадрид, а таа им се заблагодарила со разголени фотки
ЛОС АНЏЕЛЕС
Погледнете во развратниот свет на луксузниот секс клуб: Сите носат кожа, маски на глава, а ги посетила и славна актерка
ЕРОТИКА
Руските манекенки го здрмале Дубаи: Она што го направиле, Арапите нема да им го простат
ЕРОТИКА
Раскошната бринета ги оставила гаќичките дома и гола се појавила на телевизија
 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2017 Контакт    Маркетинг   Импресум    
 
Вашето име:
Вашиот email:
Има на пријател:
Email на пријател:
Коментар: